השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ ונחזור אליכם בהקדם

ניתוח הרמת גבות

הרמת גבות מיועדת לגברים ונשים המעוניינים לצמצם את השפעת הגיל על המראה החיצוני, ולהרים את הגבות שצנחו עם השנים. באמצעות ניתוח זה ניתן להשיב לפנים מראה צעיר ורענן.

למי ניתוח הרמת גבות מתאים?

לאורך השנים,ֿ המיקום של הגבות עלול להשתנות ועודפי עור יכולים להצטבר באזור העפעפיים העליונים. העור באזור הפנים הופך להיות פחות גמיש וכתוצאה מכך מצטמצם המרחק שבין הגבות לעיניים. ניתוח הרמת גבות מתאים לכל מי שמעוניין להיפטר מהמראה העייף של הפנים ולהעלים קמטים שנוצרו עם הזמן כתוצאה מלחץ, פעילות השרירים ואף גנטיקה. ניתוח הרמת גבות לרוב מבוצע בגילאים מבוגרים יותר אך לא קיימת הגבלת גיל אלא רק התחשבות במצב הרפואי הכללי של המטופל. 

אילו סוגי ניתוחים קיימים?

ניתן לבצע הרמת גבות באמצעות חתך, או ב שיטה אנדוסקופית , כלומר דרך מספר חתכים קטנים בעור הקרקפת. קיבוע הגבות במקומן החדש נעשה באמצעות תפרים או באמצעות אנדוטיין- לוחית קטנה מחומר הנספג עם הזמן שמקבעת את הגבה במקומה החדש.

כיצד ניתוח הרמת הגבות מתבצע בפועל?

הרמת גבות אורכת כרבע שעה עבור כל גבה, ומבוצעת בהרדמה מקומית או מלאה.

בניתוח המבוצע באמצעות חתך, יבוצע חתך קטן מעל קו השיער, שיתחיל מאחורי האוזן וימשיך לכיוון חלק הראש העליון. דרך החתך ייצב המנתח את הרקמות ויסיר עודפי עור . הגבות יורמו וייוצבו בהתאם למבנה הפנים. בסיום הפעולה יתפר החתך על ידי תפרים זעירים.

בשיטה האנדוסקופית. יוחדר האנדוסקופ שבקצהו מצלמה דרך מספר חתכים קטנים בעור מאחורי קו השיער. באמצעות אנדוסקופ נוסף, יכול המנתח להרים ולהזיז את הרקמות והשרירים בהתאם לצורך. משנקבעה מידת ההרמה הרצויה בהתאם למבנה הפנים, יקובע אזור הגבות.  בשיטה זו לא ניתן להסיר עודפי עור, ולכן סך אפקט המתיחה בפנים קטן יותר.

בשיטת האנדוטיין, לאחר הפרדה והרמה של עור המצח והגבות מוחדרת לוחית האנדוטיין ומקובעת לעצם הגולגולת ועור המצח המורם מקובע אליה. לוחית זו תיספג תוך כחצי שנה ועד אז, הצלקת הפנימית תקבע את רקמת המצח והגבות במקומן המורם. הרמת גבות בשיטה זו תקפה ל-5 שנים לערך.

אם הגעת לפה ומעניין אותך לקרוא מה חושבים על ד"ר מייליק, הנה דוגמית.
אם לא, אפשר לגלול ולהמשיך לקרא את המאמר.

יעל מספרת על ניתוח מתיחת גוף עליון ופנים: "היה לי ברור לגמרי שאת כל הניתוחים אעשה אצל ד"ר מייליק, ולא אתן לאף אחד אחר לגעת בי!"
קרן גלסנר, זוכת העונה הרביעית של "לרדת בגדול", מספרת: ד"ר מייליק סייע לי להשתחרר מהכבלים האחרונים שקשרו אותי לדמות קרן השמנה ולצאת לחופשי.
מוטי מספר: בתוך חדר הניתוח פגשתי את ד"ר בני מייליק, אותו אני מכנה "הקוסם הפלסטי", יחד עם צוות מדהים ומסור, הוא ניגש אליי ושאל: "אתה מוכן?" מעולם לא הרגשתי מוכן כל כך!
יפית ממליצה: לא הצלחתי למצוא פלסטיקאי שמומחה בניתוחי זרועות; מזל שפגשתי את ד"ר מייליק!
"מלאך, פשוט מלאך". כך מתארת שלומית את ד"ר בני מייליק, אצלו עברה ניתוח מתיחת בטן.
ענבל: אני רוצה להודות לך על התוצאות הנפלאות אותן השגת במסגרת ניתוחי, הכל בזכות ה…
כאן נמצאות כל ההמלצות על ד"ר בני מייליק

מה קורה לאחר הניתוח?

כדי לוודא התעוררות איטית ובטוחה שוהה המטופל כשעה עד שעתיים במחלקת ההתאוששות. לאחר ביצוע ניתוח זה, ניתן להשתחרר הביתה לאחר סיום ההתאוששות. אזור המצח יהיה חבוש בצורה רופפת על מנת למזער את הנפיחות באזור ולעתים קיים גם צינור קטן בחתך שבוצע שתפקידו לנקז את עודפי הדם והנוזלים. לפני השחרור הביתה, הרופא יפרט הנחיות ספציפיות בנוגע לאופן שבו יש להתנהל בימים הראשונים לאחר הניתוח. יש לשכב בראש מורם ולהשתמש בקומפרסים קרים על העיניים על מנת להקל על הנפיחות.

ביום שלאחר הניתוח

ניתן כבר לשטוף פנים ובמידה ועדיין קיים כאב, יש ליטול משככי כאבים על פי המלצתו של הרופא. יש להימנע מהפעלת לחץ על החתך שבוצע בזמן הניתוח. לאחר כיומיים, עלולה להופיע נפיחות ואף שטפי דם באזור העיניים, הלחיים והמצח. תחושת צריבה עלולה להופיע בעיניים אך ניתן להשתמש בטיפות של דמעות מלאכותיות על מנת להקל על האי נוחות.

בימים הראשונים שלאחר הניתוח

כחלק מתהליך הריפוי, עלולה להופיע תחושת גירוד ואף חוסר תחושה באזור החתך שתיעלם לאורך הזמן. במידה וקיימת חבישה, היא תוסר לאחר כשלושה ימים ואת התפרים הרופא יסיר בפגישת ביקורת כשבוע לאחר הניתוח.

אפשר להתייעץ עם הרופא בנוגע לחזרה לשגרה וביצוע פעולות יומיומיות כמו שטיפת השיער או ביצוע פעילות גופנית וחשוב לזכור כי הנפיחות באזור עלולה להימשך מספר שבועות והסימנים שנוצרו כתוצאה מהחתך ידהו עם הזמן. יש לפנות אל הרופא במידה מתפתחים תסמינים כמו כאבים בחזה, קוצר נשימה, הפרעה בפעימות הלב או נפיחות פתאומית באזור הניתוח.

איך ניתן להגדיל את בטיחות ההליך?

בפגישת הייעוץ, לאחר התאמת סוג הניתוח, יפרט הרופא המנתח את מהלך הניתוח, ההחלמה, התוצאה הצפויה וכן את הסיכונים והסיבוכים האפשריים של הניתוח.

סיכונים אלו עלולים לכלול: דימום, זיהום, הצטלקויות, ירידה בתחושתיות באזור החתך, יובש או גירוי בעיניים, פגיעה בעפעפיים עד כדי צניחת העפעף שתצריך ניתוח נוסף, ופיגמנטציה בעור.

כדי להפחית את הסיכונים ככל הניתן, העבירו לי בפגישת הייעוץ את כל האינפורמציה הרפואית שלכם על מנת לאפשר תגובה נאותה לכל סיבוך אפשרי.

לקביעת פגישת ייעוץ נא ללחוץ כאן

ניתוח הרמת גבות
ניתוח הרמת גבות