השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ ונחזור אליכם בהקדם

שתלים בפנים

מבנה פנים נטול פרופורציות, בעל עצמות שקועות בלחיים, לסת או סנטר נסוגים עלולים לפגוע במראהו החיצוני, וכך גם בדימוי העצמי של האדם. מי שמעוניין לשפר את המראה של הפנים שלו, אנו ממליצים לו להתעניין בניתוח שתלים לעיצוב הפנים, שכן, המראה של הפנים מושפע ממבנה העצמות בפנים, ממבנה הרקמות הרכות, וכן מהמראה והאיכות של העור – ובימינו יש טיפולים שיכולים לסדר את מבנה הפנים באמצעות שימוש בטכנולוגיות חדשניות.  האזורים בהם רוב המטופלים שהחליטו לבצע ניתוח שתלים לעיצוב הפנים בחרו הם הלסת והסנטר. איזה שתל הכי מתאים? מהו יהיה הגודל של השתל? כל אלה ייקבעו בהתאם לשיקולים רפואיים, בהתאם לשאלה איזה אזורים בדיוק יתוקנו, וכן בהתאם למראה הסופי הרצוי אותו בחר הלקוח.

למי הניתוח יכול להתאים? האם יש הגבלת גיל?

בכל מה שקשור לביצוע שתלים לעיצוב הפנים לא קיימת הגבלת גיל בחוק או בתקנון כזה או אחר, וכן ההחלטה תתקבל לפי מצבו הרפואי של המטופל, מצבו הכללי והייעוץ שיינתן על ידי אנשי המקצוע שלנו.

סוגים שונים של ניתוחי שתלים בפנים

מהות הניתוח היא החדרת השתלים על ידי הרופא, לאותם המקומות בפנים שנבחרו מראש על ידי המטופל בהתייעצות עם גורמי המקצוע. בחלקים מאזורי הפנים שיטת החיתוך איננה יחידנית, שכן, אפשר לבצע את החתך בכמה שיטות ותצורות שונות. לדוגמא, בשתל לסנטר, אפשר לעשות חתך חיצוני בבסיס של הסנטר – או לחלופין לבצע את החתך דרך הפה. כדי להימנע מצלקות חיצוניות, יבוצעו החתכים בכפלים של העור.

ניתוח שתלים בסנטר או בלסת

השתל של הסנטר, מטרתו העיקרית היא להדגיש, להגדיל ולהבליט את מבנהו של הסנטר, על מנת שיהיה תואם למבנה של הפנים ושל המצח. בהקשר לשתל בלסת, זה יאפשר להרחיב או להנמיך את החלק התחתון בפנים, ובאמצעות כך לגדר את מבנה הפנים ולתחום אותם למראה מלא ושלם יותר. בחלק מן המקרים, אם כי לא בכולם, על מנת להביא למראה פנים טבעי ומאוזן יש צורך לבצע שתל גם בלסת וגם בסנטר, זאת בהתייעצות עם אנשי המקצוע שלנו.

אם הגעת לפה ומעניין אותך לקרוא מה חושבים על ד"ר מייליק, הנה דוגמית.
אם לא, אפשר לגלול ולהמשיך לקרא את המאמר.

יעל מספרת על ניתוח מתיחת גוף עליון ופנים: "היה לי ברור לגמרי שאת כל הניתוחים אעשה אצל ד"ר מייליק, ולא אתן לאף אחד אחר לגעת בי!"
קרן גלסנר, זוכת העונה הרביעית של "לרדת בגדול", מספרת: ד"ר מייליק סייע לי להשתחרר מהכבלים האחרונים שקשרו אותי לדמות קרן השמנה ולצאת לחופשי.
מוטי מספר: בתוך חדר הניתוח פגשתי את ד"ר בני מייליק, אותו אני מכנה "הקוסם הפלסטי", יחד עם צוות מדהים ומסור, הוא ניגש אליי ושאל: "אתה מוכן?" מעולם לא הרגשתי מוכן כל כך!
יפית ממליצה: לא הצלחתי למצוא פלסטיקאי שמומחה בניתוחי זרועות; מזל שפגשתי את ד"ר מייליק!
"מלאך, פשוט מלאך". כך מתארת שלומית את ד"ר בני מייליק, אצלו עברה ניתוח מתיחת בטן.
ענבל: אני רוצה להודות לך על התוצאות הנפלאות אותן השגת במסגרת ניתוחי, הכל בזכות ה…
כאן נמצאות כל ההמלצות על ד"ר בני מייליק

עיצוב הפנים באמצעות שתל למראה סימטרי ושלם

סימטריה היא שם המשחק. השתלים לעיצוב הפנים יסייעו למטופלים להשיג מראה סימטרי ושלם בפנים. אם קיים צורך, ניתן לבצע טיפול זה בתור טיפול משלים לניתוחים נוספים שמטרתם לשפר את המראה של הפנים כמו: ניתוח אוזניים, ניתוח אף – זאת כדי להביא לפרופורציה ומידתיות של מבנה הפנים.

איך ניתוח החדרת שתלים מתבצע? כמה זמן הוא לוקח?

ראשית, נציין כי ניתוח להחדרת שתלים מתבצע תוך הרדמה כללית. הזמן שלוקח להחדיר שתלים לעיצוב הפנים בעת הניתוח נקבע ביחס לכמות האזורים בהם בחר הלקוח לטפל. בלסת, השתל יוחדר בחתכים בפה לאורך הקו של הלסת, במקום בו נפגשות החניכיים עם הלחיים.

ההחלמה שלאחר הניתוח

בימים שלאחר הניתוח עשויים הפנים להיות מעט נפוחים, עם תחושת הכבדה קלה. על מנת לוודא שיקום בטוח ואיטי, המטופל ישהה בין שעה לשעתיים במחלקת ההתאוששות ומשם יועבר להשגחה בבית החולים, שם ישהה המטופל יממה לכל היותר, כאשר ברוב המקרים מדובר על מספר שעות בודדות בלבד. בנוסף, באזורים של הניתוח יהיו שטפי דם, וכן התחושה עלולה להיות חלקית ומוגבלת.

כמו כן, התנועתיות באזורים בהם בוצע הניתוח עלולה גם היא להיות מוגבלת בימים הראשונים לאחר הניתוח. אבל, אל דאגה, אחרי כשבוע הנפיחות אמורה לפחות, וכשנה לאחר הניתוח תחזור התחושה המלאה באזורים בהם בוצע הניתוח. בנוגע לצחצוח שיניים, מוטב להימנע מצחצוח שיניים בשבוע הראשון, על מנת שלא לפגוע בתפרים שבפה. על כן, במשך שבוע, מומלץ להשתמש אך ורק בשטיפות בפה ללא שימוש במברשת שיניים. בנוגע לאכילה, מומלץ בשבוע הראשון לאחר הניתוח לאכול רק מזונות רכים ופושרים, וכן אין לאכול או לשתות מזונות חמים מאוד.

האם ישנן סכנות או סיבוכים?

במהלך פגישת הייעוץ נעבור על הגיליון הרפואי של המטופל, זאת על מנת שיהיה בידינו כל המידע הנחוץ כדי לייצר תגובה מהירה ויעילה לכל סיבוך אפשרי. כמו כן, נספק ללקוח את כל המידע הנחוץ: מהלך הניתוח, מהות הליך ההחלמה, מהי התוצאה שצפוי הלקוח לקבל, וכן, מהם הסיבוכים או הסיכונים שעלולים להיות לניתוח. ככלל, הסיכונים שעלולים להתרחש כתוצאה מהניתוח הם: זיהום, פגיעה עצבית, דימום, רגישות באזורי הניתוח, ירידת תחושה (לרוב זמנית) באזורי הניתוח, נפיחות ותזוזת השתל. הסיבוך האפשרי האחרון שציינתי עלול לגרום לא-סימטריה בפנים או מראה שאיננו אסתטי. כמו כן, במקרים נדירים עלולה להתקיים דחייה של השתל. דחייה זו מבטאת זיהום כרוני, שטרם נמצאה דרך לתקנו באמצעות הטיפולים שקיימים בימינו.

על מנת לצמצם את הסיכויים והסיכונים לכל סיבוך כזה או אחר בהרדמה או בניתוח, יש להימנע מעישון שלושה שבועות לפני הניתוח, וכן שלושה שבועות אחריו.

לקביעת פגישת ייעוץ נא ללחוץ כאן

שתלים בפנים