ניתוח הסרת עודפי עור ללא צורך בנקזים? אצל ד"ר מייליק זה כבר דבר שבשגרה!

ד״ר מייליק מקפיד להיות מעודכן כל העת, בכדי למקסם את תוצאות הניתוחים שהוא מבצע ולהעלות את דרגת בטיחותם ככל שאפשר. להלן סקירה של חלק מהחידושים והעדכונים בתחום הכירורגיה הפלסטית -אסתטית וכיצד הם שיפרו את התהליך והדרך בה הוא מבצע ניתוחים מסוג זה, בתחום הכירורגיה האסתטית ובמיוחד בתחום עיצוב הגוף, תחום התמחותו המיוחדת.

עיצוב רקמת שומן בגוף: חדשנות טכנולוגית פורצת דרך

תחום הכירורגיה הפלסטית מוכר כתחום ברפואה האסתטית שנועד במטרה לשפר את המראה האסתטי ורמת התפקוד של גופנו באמצעות ניתוחים פלסטיים לעיצוב הגוף. עיצוב רקמת שומן הידועה גם בשם הפופולרי "שאיבת שומן" מהווה כלי משמעותי בעיצוב רקמת השומן הרכה ושיפור עיוותים אסתטיים בגוף.

מכשור טכנולוגי חדשני לעיצוב רקמת שומן

הליך שאיבת שומן הינו הליך בסיסי ויתרונותיו טמונים בפשטותו וביעילותו, במסגרת ההליך ניתן לשאוב את השומן ולתרום למראה האסתטי של גופנו. במרוצת השנים חלה התפתחות משמעותית בתחום הכירורגיה הפלסטית בכלל ובעיצוב רקמת שומן בפרט – התווספו מכשירים טכנולוגיים חדשניים כגון: גלי קרינת רדיו, אולטרה סאונד, לייזר, קירור חיצוני ועוד, שמסייעים רבות בתהליך המסת רקמת השומן.

ההבדלים בין המכשור הטכנולוגי המתקדם טמונים במידת הפולשנות של המכשיר וסוג האנרגיה שהוא מפעיל על רקמת השומן. לרוב במרפאות אסתטיות נעשה שימוש במכשירים לא פולשניים אשר משדרים אנרגיה בצורה חיצונית בלבד על ידי מתמר אשר מונח על גבי העור.

מטרת האנרגיה שמשודרת מהמכשיר אל רקמת השומן היא לפגוע בתאי השומן, ובו זמנית לשמור על רקמת העור ומרכיביה באופן מירבי. כשתאי השומן נפגעים והשומן מומס ונספג בתוך הגוף, התוצאה תתקבל לאחר מספר שבועות. כמובן שהאנרגיה שמשודרת לרקמת שומן היא מוגבלת, וזאת על מנת למנוע נזק בלתי הפיך לעור. ישנם מקרים שחשוב לחזור על הטיפול על מנת להוביל לתוצאה מיטבית. יחד עם זאת, חשוב לזכור את יתרונות הטיפול, מדובר בהליך לא פולשני שאינו מצריך תקופת החלמה או ניתוח כירורגי.

בנוסף הליך שאיבת שומן טומן בחובו גם סיכונים מזעריים כגון: זיהום, עיוותים אסתטיים ודימום יתר. מדובר בסיכויים מזעריים מאוד של התרחשות הסיכונים, בכל מקרה חשוב לנו להעניק לכם את כל המידע הנחוץ על מנת שתוכלו לקבל החלטה מושכלת שטובה בעבורכם.

שאיבת שומן אינה מיועדת לאנשים בעלי רקמות שומן גדולות במיוחד, וכאמור כמות השומן שניתן לשאוב במסגרת ההליך הינה מוגבלת. ד"ר מייליק יקבע בהתאם לצורך האסתטי האם שאיבת שומן עשויה להתאים לכם ואם כן עד כמה ניתן לשאוב, וזאת על מנת להימנע מסיבוכים וסיכונים ולשמור על בריאותכם.

טכנולוגיה חדשנית במסגרת הטיפול הפולשני

הודות לטכנולוגיה שמתפתחת וצוברת תאוצה עם השנים, התפתחו טכנולוגיות חדשניות שמיושמות גם במסגרת הטיפול הפולשני. מדובר במכשירים טכנולוגיים שמופעלים ישירות על רקמת השומן בעת הניתוח שמבוצע תחת הרדמה מקומית או הרדמה כללית. הטכנולוגיה החדשנית פועלת בדומה לטכנולוגיה בניתוחי שאיבת שומן כמו למשל:  החדרת מתמר המשדר אנרגיה לרקמת שומן, לאחר הסננת הרקמה בתמיסה.

באמצעות האנרגיה שמשודרת לרקמת השומן, השומן מומס ומפונה מהגוף על ידי הרופא המנתח, ד"ר מייליק. ד"ר מייליק עובד עם טכנולוגיה מתקדמת באמצעות אולטרה סאונד שמשדרת אנרגיה על ידי מכשיר  (VASER)וייזר.

מכשיר וייזר הינו אחד מהמכשירים המובילים בעולם בשל תקן הבטיחות המחמיר שלו ויעילותו. טכנולוגיית וייזר ידועה ביכולותיה למנוע פגיעת עור ופגיעה במבנים האנטומיים כמו: עצבים וכלי דם, ולהעניק יעילות מירבית בהמסת השומן. טכנולוגיית וייזר מאפשרת שאיבה ועיצוב של רקמות שומן גדולות יותר, אך קחו בחשבון שהיא מאריכה את זמן הניתוח במקצת.

טכנולוגיית וייזר מאפשרת פיסול ועיצוב של רקמת השומן שלא ניתן להשיג באמצעות טכנולוגיות אחרות. למעשה הטכנולוגיה הזו מאפשרת שאיבת שומן באזורים גדולים בהרבה יותר מאשר בעבר. באמצעות טכנולוגיית וייזר תופעות הלוואי פחתו באופן משמעותי ויחד עם זאת זמן ההחלמה התקצר, דבר שמאפשר לחזור לשגרת חיים תקינה תוך זמן קצר יחסית לניתוחי העבר.

נקזים באמצעות תפרי שזירה פנימיים

ד"ר מייליק מקפיד בכל עת להתעדכן בחדשנות בתחום הכירורגיה הפלסטית, והוא אימץ שיטה נוספת שמובילה בתחום עיצוב הגוף – תפרי שזירה פנימיים.  מדובר בתפרים שממוקמים בעומק רקמת השומן בניתוחים כגון: הסרת עודפי עור, ניתוחים לעיצוב הבטן, הירכיים, הזרועות וכדומה. התפרים הללו תורמים למתיחת העור ולחלוקה נכונה של העור שנמתח, מסייעים גם בהצמדת העור לשרירי הגוף ובצמצום החלל התת עורי שנוצר בעקבות ניתוחי מתיחת גוף.

במרבית המקרים, הודות לתפרי שזירה פנימיים ניתן להימנע מנקזים באזור המנותח. המטופלים מרגישים שיש להם אפשרות לתנועה חופשית מיד לאחר הניתוח והם אינם מוגבלים באמצעות בקבוקונים וצינוריות שמשתרכים מגופם על מנת לשאוב את הנוזלים העודפים מהאזור המנותח.

תפרי שזירה פנימיים הביאו בשורה חדשה לתחום הכירורגיה הפלסטית – הם הובילו להפחתה משמעותית בכאב שכרוך בנקזים וקיצרו את תקופת ההחלמה לאחר הניתוח. ד"ר מייליק ממשיך להתעדכן ולחקור, בכל עת, אודות טכנולוגיות חדשניות שיטיבו עם מטופליו, ישפרו את מראה גופם ואת בריאותם בעת ובעונה אחת, וזאת על מנת שיוכלו ליהנות מאיכות חיים גבוהה.

ד"ר מייליק הינו כירורג פלסטי מומחה ובכיר, מנהל מומחה לניתוחי הסרת עודפי עור ועיצוב הגוף במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים איכילוב. כמו כן, ד"ר מייליק מנהל מרפאה פרטית ברמת אביב. לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות צרו קשר עוד היום, כי מגיע גם לכם איכות חיים גבוהה, בהצלחה.

 

ד״ר בני מייליק הוא כירורג פלסטי בכיר ומנהל מומחה לניתוחי עיצוב הגוף והסרת עודפי עור במחלקה לכירורגיה פלסטית בבי״ח איכילוב , ועובד גם במרפאתו הפרטית ברמת אביב.

* הכתבה פורסמה לראשונה כסדרת מאמרים בפורום הסרת עודפי עור באתר "תפוז":

פרק א: חידושים וחדשנות בכירורגיה פלסטית בתחום ניתוחי עיצוב הגוף והסרת עודפי עור

פרק ב: טכנולוגיות חדשות המיושמות בטיפולים פולשניים

פרק ג: תפרי שזירה פנימיים

יש לך עוד שאלות? צרי איתי קשר עוד היום לתיאום פגישת ייעוץלתיאום תור ו/או פגישת ייעוץ עם ד"ר מייליק 052-789-8885

שיתוף:

Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on google