השאירו פרטים לתיאום פגישת ייעוץ ונחזור אליכם בהקדם

Mommy Makeover: הטיפול שיעניק לך את גוף חלומותייך!

ישנן נשים רבות שחולמות על הגוף שהיה להן טרם ההריונות והלידות שהובילו לשינוי דרסטי במבנה הגוף, שלא תמיד חוזר לקדמותו. לעיתים חיי האימהות והשגרה שוחקים, דבר שמוביל את האימהות לשים את עצמן בתחתית סדרי העדיפויות ולא פעם להזניח את גופן.

השנים נותנות את אותותיהן בגופנו, העור מאבד מגמישותו, מתחיל להתקמט, מצטברים שומנים שמתרכזים בישבן, בבטן, בזרועות, בפנים ובירכיים – והגוף שלנו נראה פחות ופחות אסתטי מה שגורם לנו לחוסר נוחות, ביטחון עצמי נמוך וחוסר הערכה עצמית.

לשמחתנו, יש דרך לשפר את המראה האסתטי של הגוף. תחום הכירורגיה הפלסטית מתפתח פלאים וצובר תאוצה עם השנים, ומציע לנשים טיפול שנקרא " "Mommy Makeoverשנועד במטרה להחזיר "עטרה ליושנה" ולהשיב לנו את הגוף שלנו טרם הלידות וההריונות באמצעות ניתוח אחד בלבד.

מהו טיפול Mommy Makeover 

מדובר בהליך כירורגי מורכב שמוגדר כטיפול כוללני, אשר מיועד עבור נשים שרוצות לתקן את מה שההריונות והלידות הותירו בגופן. הטיפול מורכב ממספר הליכים כירורגים בו זמנית, וזאת בהתאם לצרכיה ורצונותיה של המטופלת. מאמי מייק אובר עשוי לכלול הליך כירורגי להגדלת החזה, הרמת חזה או הקטנת חזה ובו זמנית שאיבת שומן ומתיחת עור באזורים כמו: הירכיים, הצוואר, הזרועות, הבטן ועוד.

למי מיועד הניתוח? 

הטיפול פונה לאימהות לאחר הריונות ולידות אך לא רק. ישנן נשים שעם הגיל פחות שלמות עם גופן, טיפול Mommy Makeover מיועד עבור כל אישה שרוצה לשפר את המראה האסתטי של גופה ומעוניינת לקבל מראה צעיר, קליל ורענן ולהרגיש טוב יותר עם גופה. היתרון הגדול שטמון בטיפול המשולב הוא טיפול אחד שמכיל כמה הליכים בו זמנית. כמובן שכל מקרה לגופו ואם ישנן נשים שסובלות מבעיות רפואיות כלשהן, הרופא המומחה יבדוק את התיק הרפואי שלהן ויוודא שההליך יטיב עימן, במידה ולא – ייתכן ויקבע מספר טיפולים על מנת להקטין סיבוכים וסיכונים.

אופן הניתוח?

כאמור, מאמי מייקאובר כולל מספר הליכים כירורגים בו זמנית, שמתבצעים באמצעות הרדמה כללית אחת. הטיפולים שניתן לבצע באמצעות טיפול מאמי מייקאובר כוללים:

מתיחת בטן

אזור הבטן נחשב לאזור "מועד לפורענות" שעלול לאבד את צורתו במהלך השנים מסיבות שונות כגון: הריונות, לידות, השמנת יתר ואי פעילות גופנית. באמצעות הטיפול ניתן לבצע מתיחת בטן ולעצב אותה בהתאם לצורך. הרופא המומחה יבצע חתך ניתוחי בתחתית הבטן, יפריד את רקמת העור מרקמת השריר וימתח את עור הבטן. בסיום ההליך הכירורגי הרופא יתפור את החתך הקטן ויעטוף את הבטן באמצעים הדרושים שיתרמו לעיצוב הצורה החדשה ולהידוק העור לטווח הארוך.

אם הגעת לפה ומעניין אותך לקרוא מה חושבים על ד"ר מייליק, הנה דוגמית.
אם לא, אפשר לגלול ולהמשיך לקרא את המאמר.

יעל מספרת על ניתוח מתיחת גוף עליון ופנים: "היה לי ברור לגמרי שאת כל הניתוחים אעשה אצל ד"ר מייליק, ולא אתן לאף אחד אחר לגעת בי!"
קרן גלסנר, זוכת העונה הרביעית של "לרדת בגדול", מספרת: ד"ר מייליק סייע לי להשתחרר מהכבלים האחרונים שקשרו אותי לדמות קרן השמנה ולצאת לחופשי.
מוטי מספר: בתוך חדר הניתוח פגשתי את ד"ר בני מייליק, אותו אני מכנה "הקוסם הפלסטי", יחד עם צוות מדהים ומסור, הוא ניגש אליי ושאל: "אתה מוכן?" מעולם לא הרגשתי מוכן כל כך!
יפית ממליצה: לא הצלחתי למצוא פלסטיקאי שמומחה בניתוחי זרועות; מזל שפגשתי את ד"ר מייליק!
"מלאך, פשוט מלאך". כך מתארת שלומית את ד"ר בני מייליק, אצלו עברה ניתוח מתיחת בטן.
ענבל: אני רוצה להודות לך על התוצאות הנפלאות אותן השגת במסגרת ניתוחי, הכל בזכות ה…
כאן נמצאות כל ההמלצות על ד"ר בני מייליק

עיצוב חזה

כוח הכבידה משפיע רבות על חזה האישה ונותן את אותותיו במהלך השנים. החזה נתון לשינויים בעקבות הריונות, לידות והנקות, עם השנים החזה שלנו משתנה ועלול, ליפול ולהתרוקן. במקרים אלו ניתן לבצע הגדלת חזה, הרמת חזה או הקטנת חזה ולעצב מחדש את החזה ולהעניק לו מראה אסתטי וזקור.

על מנת לעצב את החזה ולהגדיל אותו הרופא המומחה יחדיר שתלי סיליקון אשר מתאימים להיקף וגודל החזה. לעיתים יש אפשרות לעיצוב חזה ללא שתלים על ידי הליך כירורגי שנקרא הרמת חזה שמתבצע על ידי חתך באזור הפטמה ומשיכת החזה למעלה.

במקרים אחרים, ניתן לבצע הקטנת חזה באמצעות שאיבת שומן מאזור החזה. הקטנת חזה תעניק לחזה מראה רענן, צעיר ומורם ותמנע צניחת חזה עתידית. בנוסף לפן האסתטי, מדובר בפן בבריאותו חשוב שנועד לטפל בבעיות יציבה וכאבי גב כרוניים הנובעים מעודף משקל בשדיים.

שאיבת שומן

במסגרת טיפול המאמי מייקאובר ניתן לבצע שאיבת שומן מאזורים בעיתיים שצברו מצבורי שומן בגוף שמגבילים את התנועתיות, יוצרים אי נוחות ומזיקים לבריאות. שאיבת שומן מתבצעת באמצעות הליך כירורגי פשוט לרוב מאזורים כמו: זרועות, צוואר, חזה ובטן.

עיצוב מחדש של איבר המין הנשי

איבר המין הנשי הוא איבר שניזוק מהלידות וניתן לעצב אותו מחדש באמצעות טכניקה בטוחה ופשוטה ושימוש בחומצה היאלורונית שהיא חומר טבעי המצוי בגוף בצעירותו וגורם לחיוניותו וגמישותו. ניתן לתקן את הצלקות שנותרו מהלידות, למנוע יובש נרתיקי, לעבות את רירית הרחם ולמנוע כאבים בעת קיום יחסי מין באמצעות הטיפול בחומצה היאלורונית.

כמה זמן אורך הניתוח?

מדובר בניתוח מורכב הכולל מספר הליכים בעת ובעונה אחת, טווח ממוצע לטיפול הוא בין שעתיים ועד לחמש שעות במקסימום – כמובן תלוי בסוג הטיפול ובהתאם למצבה הרפואי של המטופלת. הטיפול מתבצע בשלבים, וזאת על מנת לשמור על בריאות המטופלת ולהבטיח את הצלחת הטיפול.

האם ניתן להכנס להריון אחרי הניתוח?

כן, ניתן להיכנס להריון לאחר טיפול מאמי מייקאובר ללא סיכון של העובר והאם. יחד עם זאת, הריון טומן בחובו שינויים רבים בגוף האישה, מוסיף משקל ונפח ויש סיכוי סביר שתוצאות הטיפול ייפגעו ויהיה צורך בניתוח נוסף לצורך תיקון לאחר לידה. לכן, לא מומלץ לבצע מאמי מייקאובר לפני תום תקופת הלידות וההריונות, וההמלצה ההיא לבצע את הטיפול רק לאחר סיום בניית התא המשפחתי.

לפני ואחרי הניתוח?

ישנם כמה כללים חשובים שיש להקפיד עליהם לפני ואחרי טיפול המייקאובר על מנת לסייע להצלחת הטיפול. הרופא המנתח ייתן הנחיות מדויקות לצורך הימנעות מסיבוכים וסיכונים הכוללות:

הפסקת עישון 

עישון מזיק לכלי הדם ומעכב את תהליך ההחלמה מהניתוח. על כן חשוב להפסיק כחודש לפחות לפני הניתוח וגם כחודש לאחר הניתוח. במידה ונראה לכן שלא תוכלו להפסיק לעשן – חשוב לשתף את הרופא המנתח.

הקפדה על היגיינה 

הצלחת כל ניתוח טמונה, קודם כל, בשמירה על היגיינה גבוהה. כמובן שיום לאחר הניתוח אסור להרטיב את האזור המנותח, אך לאחר מכן חשוב להקפיד להתרחץ באופן יומיומי עם סבון ומים, על מנת למנוע סכנות כגון: זיהום, סיבוך, פריחה או תופעות לוואי אחרות שעשויות לצוץ לאחר הניתוח.

טיפול מניעתי אנטיביוטי

ישנם מקרים שבהם הרופא המנתח ימליץ על טיפול מניעתי אנטיביוטי לאחר הניתוח, וזאת על מנת למנוע מצב של זיהום לאחר הניתוח. כמובן, שחשוב להישמע להוראות הרופא המנתח וליטול את התרופות בהתאם לזמן שנקבע.

מתי אפשר לחזור לפעילות מלאה?

לאחר טיפול מאמי מייקאובר יהיה עליכן לנוח לפחות חמישה שבועות לאחר הטיפול. חשוב לא להרים משאות כבדים או להתאמץ לאחר הטיפול. כמו כן, עליכן לחזור בצורה הדרגתית ומתונה לפעילות היומיומית בהתאם להוראות המנתח. כמו כן, חשוב להקפיד על תזונה בריאה ופעילות מתונה כמו הליכות קצרות על מנת להשיב את הגוף לפעילות בסיסית כלשהי.

גם לך מגיע את הגוף שתמיד רצית

טיפול Mommy Makeover יעניק לך את הגוף שתמיד חלמת עליו. יש לך אפשרות לשנות ולעצב את גופך בדיוק איך שאת רוצה! הינך מוזמנת להגיע לפגישת ייעוץ ראשונית במרפאתנו ולהבין מהי הדרך הטובה ביותר עבורך להגשים את רצונך! צרי עימנו קשר לקביעת פגישת ייעוץ ותעשי את הצעד הראשון בדרך לשינוי המיוחל! אנחנו כאן בשבילך. בהצלחה.

לקביעת פגישת ייעוץ נא ללחוץ כאן

ניתוח mommy makeover
מאמי מייקאובר - חוזרים למראה צעיר יותר